Parametry zboží
| barva: | antracit |
| délka výrobku: | 90cm |
| hmotnost: | 10Kg |
| materiál: | borovice |
| materiál balení: | PE obal (igelit) |
| nosnost: | 100kg |
| rozměr balení: | 125x75x10cm |
| šířka výrobku: | 75cm |
| výška výrobku (max. výška opěradla): | 102cm |
| výška výrobku (výška sedu od země): | 34cm |
Lehátko BORNEO je dřevěné, polohovací lehátko s polstrem.
Látkový polstr je vyplněný kvalitním molitanem pro příjemné, měkoučké posezení.
Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické a sociální požadavky.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
2 510 Kčvčetně DPH
skladem
900 Kčvčetně DPH
skladem
2 050 Kčvčetně DPH
skladem
3 990 Kčvčetně DPH
skladem
4 290 Kčvčetně DPH
TRENTON DINING křeslo - cappuchino
skladem
1 690 Kčvčetně DPH
skladem
925 Kčvčetně DPH
OLD souprava dřevěná - PŘÍRODNÍ
skladem
10 710 Kčvčetně DPH












