Parametry zboží
| barva: | grafit |
| délka stolu: | 76cm |
| hmotnost balení: | 7kg |
| materiál: | lisovaný plast |
| materiál balení: | karton |
| nosnost stolu: | 50kg |
| rozměr balení (počet kartonů): | 76x56x42cm |
| šířka stolu: | 56cm |
| výška stolu: | 42cm |
Jedná se o elegantní stůl v imitaci ratanu, který navíc slouží jako úložný box.Vhodný k doplnění jakéhokoliv setu Salemo. Lehká a stabilní konstrukce nábytku se skvěle hodí do exteriéru i interiéru. Výrobek je vysoce odolný proti UV paprskům a povětrnostním vlivům. Velkou výhodou je i jednoduchá údržba, snadné sestavení a manipulace.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
3 990 Kčvčetně DPH
RIO GARDEN zahradní plastový koš 80 L - hnědá
skladem
1 490 Kčvčetně DPH
DIANA 2 SEATER zahradní plastový set - grafit
skladem
5 110 Kčvčetně DPH
Set PIKNIK - 180 cm - lakovaný
není skladem
6 020 Kčvčetně DPH
není skladem
26 900 Kčvčetně DPH
skladem
2 690 Kčvčetně DPH
skladem
899 Kčvčetně DPH
skladem
1 840 Kčvčetně DPH












