Parametry zboží
| barva: | černá |
| délka výrobku: | 106cm |
| hloubka sedu: | 44cm |
| hmotnost celkem: | 12kg |
| materiál: | kov - drátěné |
| nosnost: | 2x90kg |
| šířka výrobku: | 69cm |
| výška výrobku: | 93cm |
| výška výrobku (opěradla): | 63cm |
| výška výrobku (výška sedu od země): | 45cm |
Zahradní lavice vyrobená z kovu s drátěnou výplní. Horní část lavice zdobívelmi pěkný kovový ornament, který dělá lavici zajímavější. Lavice je dvousedadlová. Lavice je vyrobená z tahokovu. Jedná se o kovovou mřížovinu, kdy je plech během výroby střižen a natažen a dochází tak ke vzniku typického mřížkovaného provedení. Díky tomuto materiálu se jedná o odolný a praktický výrobek.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
1 050 Kčvčetně DPH
Zahradní plastová lavice FLORES hnědá
Vyprodáno!
690 Kčvčetně DPH
BUDAPEST MULTI hliníková souprava
skladem
33 990 Kčvčetně DPH
skladem
4 440 Kčvčetně DPH
skladem
929 Kčvčetně DPH
není skladem
160 Kčvčetně DPH
není skladem
929 Kčvčetně DPH
skladem
929 Kčvčetně DPH












