Parametry zboží
| barva: | grafit + šedá poduška |
| délka křesla: | 63cm |
| délka lavičky: | 113cm |
| délka stolu: | 58cm |
| hmotnost celkem: | 28kg |
| materiál: | lisovaný plast |
| materiál balení: | karton |
| nosnost křesla: | 110kg |
| nosnost lavičky: | 2x110kg |
| nosnost stolu: | 50kg |
| obsah setu: | 1xsofa pro 2 osoby+2xkřeslo+1xstolek |
| rozměr balení (počet kartonů): | 120x64x60cm |
| šířka křesla: | 65cm |
| šířka lavičky: | 65cm |
| šířka stolu: | 58cm |
| výška křesla: | 74cm |
| výška lavičky: | 74cm |
| výška stolu: | 43cm |
Proměňte svou terasu, balkon nebo dvorek s Claire. Podušky, které jsou součástí dodávky, poskytují právě ten extra kousek pohodlí během vašich odpočinkových chvil. Set je velmi snadný na údržbu. Výrobek je vysoce odolný proti UV paprskům a povětrnostním vlivům.
Mohlo by Vás zajímat
Křeslo MARE ARMCHAIR - olivová
skladem
970 Kčvčetně DPH
ASS COMFORT zahradní polohovací křeslo hliníkové - černé + stříbrná
skladem
2 810 Kčvčetně DPH
WEEKEND křeslo stohovatelné - FSC
skladem
1 730 Kčvčetně DPH
skladem
410 Kčvčetně DPH
BISTROT ITALIA plastové křeslo - grafit
skladem
829 Kčvčetně DPH
skladem
3 490 Kčvčetně DPH
set PIKNIK - 160 cm - lakovaný
skladem
5 290 Kčvčetně DPH
HAPPY GREEN Ocelová zahradní židle
v externím skladě do 7 dnů
1 199 Kčvčetně DPH












