Parametry zboží
| barva: | grafit + šedá poduška |
| délka křesla: | 63cm |
| hmotnost celkem: | 15kg |
| materiál: | lisovaný plast |
| materiál balení: | karton |
| nosnost křesla: | 110kg |
| obsah setu: | 2xkřeslo |
| rozměr balení (počet kartonů): | 60x64x60cm |
| šířka křesla: | 65cm |
| výška křesla: | 74cm |
Souprava je vyrobena z lisovaného plastu v imitaci přírodního ratanu. Podušky, které jsou součástí setu, poskytují právě ten extra kousek pohodlí během Vašich odpočinkových chvil. Set je velmi snadný na údržbu. Výrobek je vysoce odolný proti UV paprskům a povětrnostním vlivům.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
3 650 Kčvčetně DPH
skladem
4 050 Kčvčetně DPH
Křeslo GRID ARMCHAIR - hořčicově žlutá
skladem
1 120 Kčvčetně DPH
skladem
575 Kčvčetně DPH
skladem
620 Kčvčetně DPH
VIKING LAKOVANÁ lavice - 150 cm
skladem
3 730 Kčvčetně DPH
skladem
7 780 Kčvčetně DPH
skladem
1 200 Kčvčetně DPH












