Parametry zboží
| barva: | grafit |
| hloubka výrobku: | 56,5 cm |
| hmotnost celkem: | 4 kg |
| materiál: | plast |
| nosnost: | kg |
| polohovací: | ne |
| šířka výrobku: | 58 cm |
| Stohovatelnost: | ano |
| výška výrobku: | 83 cm |
Plastové zahradní křeslo SIROLO s područkami je velmi lehké, ale zároveň i velice pevné a stabilní. Opěrka a sedák jsou v oblíbené imitaci pytloviny. Křeslo je stohovatelné a díky tomu i praktické pro případné uskladnění. Použitý materiál je pevný recyklovaný plast. Křeslo je odolné nepřízni počasí i UV záření a vyznačuje se velmi snadnou údržbou. Díky grafitovému provedení může doplnit mnohé stoly či sestavy v této barvě.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
970 Kčvčetně DPH
skladem
3 660 Kčvčetně DPH
skladem
1 700 Kčvčetně DPH
skladem
3 490 Kčvčetně DPH
skladem
3 590 Kčvčetně DPH
skladem
5 670 Kčvčetně DPH
skladem
925 Kčvčetně DPH
skladem
620 Kčvčetně DPH












