Parametry zboží
| barva: | sevelit + antracit kostra |
| délka výrobku: | 132cm |
| hmotnost celkem: | 24kg |
| materiál: | sevelit + kov |
| materiál balení: | karton |
| možnost rozložení: | možnost složení |
| nosnost: | 50kg |
| otvor pro slunečník (průměr): | ne |
| rozměr balení: | 133x91x18cm |
| šířka výrobku: | 90cm |
| výška výrobku: | 73cm |
Velký skládací stůl s kovovou pevnou konstrukcí a odolnou vrchní deskou sevelit. Vhodný pro vnitřní i venkovní použití - zahrady, terasy, do restaurací či kaváren. Odolnost vůči UV záření, povětrnostním vlivům i mechanickému poškození. Lehce udržovatelný, omyvatelný, skladný.
Mohlo by Vás zajímat
není skladem
6 130 Kčvčetně DPH
není skladem
820 Kčvčetně DPH
VANESSA dekorační polštář 30491-710
skladem
150 Kčvčetně DPH
není skladem
4 770 Kčvčetně DPH
PETRA ARMCHAIR plastové křeslo - grafit
skladem
1 290 Kčvčetně DPH
CUBE taburet - antracit + šedá poduška
skladem
1 190 Kčvčetně DPH
skladem
9 190 Kčvčetně DPH
NUMANA plastové zahradní lehátko - hnědá
skladem
1 750 Kčvčetně DPH












