Parametry zboží
| barva: | černá |
| délka výrobku: | ø60cm |
| hmotnost: | 5,7kg |
| materiál: | kov + sklo 5mm |
| materiál balení: | karton |
| možnost rozložení: | ne |
| nosnost: | 50kg |
| otvor pro slunečník (průměr): | ne |
| rozměr balení: | 67x63x9cm |
| výška výrobku: | 70cm |
Kulatý kovový stůlse skleněnou stolovou deskou (5mm). Barvastolu je černá. kovový stůl+skleněná deska 5mm
Mohlo by Vás zajímat
NUMANA plastové zahradní lehátko - bílá
skladem
1 750 Kčvčetně DPH
Křeslo BILROS - hořčicově žlutá
skladem
1 260 Kčvčetně DPH
není skladem
4 190 Kčvčetně DPH
ANNECY jídelní hliníková souprava
skladem
39 990 Kčvčetně DPH
skladem
3 590 Kčvčetně DPH
skladem
300 Kčvčetně DPH
skladem
900 Kčvčetně DPH
skladem
1 050 Kčvčetně DPH












