Parametry zboží
| barva: | přírodní |
| hloubka lavičky: | 38 cm |
| hloubka stolu: | 70 cm |
| hmotnost celkem: | 70 kg |
| materiál: | borovice |
| materiál balení: | karton |
| nosnost lavičky: | 320 |
| nosnost stolu: | 70 kg |
| obsah setu: | stůl a 2 lavice |
| rozměr balení (počet kartonů): | 185x80x22cm |
| šířka lavičky: | 180 cm |
| šířka stolu: | 180 cm |
| tloušťka dřeva: | 4 cm |
| výška lavičky: | 44 cm |
| výška stolu: | 70 cm |
Zahradní sestava PIKNIK MASIV je zhotovena z kvalitního borovicového dřeva. Extra masivní konstrukce. Díky použitému materiálu a jeho zpracování je lavice velmi odolná a kvalitní. Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické asociální požadavky.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
1 100 Kčvčetně DPH
skladem
4 440 Kčvčetně DPH
Bahama POLYESTER lehátko dřevěné přírodní - MODRÉ
skladem
630 Kčvčetně DPH
RIO GARDEN zahradní plastový koš 80 L - hnědá
skladem
1 490 Kčvčetně DPH
skladem
3 490 Kčvčetně DPH
skladem
1 730 Kčvčetně DPH
TRENTON DINING křeslo - cappuchino
skladem
1 690 Kčvčetně DPH
skladem
2 490 Kčvčetně DPH












