Parametry zboží
| barva: | lakovaný |
| délka výrobku: | 180cm |
| hmotnost: | 30kg |
| materiál: | borovice |
| materiál balení: | karton |
| možnost rozložení: | ne |
| nosnost: | 50kg |
| otvor pro slunečník (průměr): | ne |
| rozměr balení: | 183x75x9cm |
| šířka výrobku: | 70cm |
| výška výrobku: | 70cm |
Masivní zahradní stůl z borovicového dřeva, které je lakované. Díky použitému materiálu a jeho zpracování je stůl velmi odolný a kvalitní. Certifikát FSC zákazníkům zaručuje, že dřevo, zněhož je výrobek zhotoven, je kvalitní a zdravé. Tento stůl lze doplnit o lavici STRONG masiv.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
849 Kčvčetně DPH
skladem
3 490 Kčvčetně DPH
skladem
925 Kčvčetně DPH
skladem
1 780 Kčvčetně DPH
skladem
1 300 Kčvčetně DPH
DIANA 4 SEATER zahradní plastový set - grafit
skladem
8 490 Kčvčetně DPH
skladem
160 Kčvčetně DPH
skladem
1 050 Kčvčetně DPH












