Parametry zboží
| barva: | sevelit +antracit kostra |
| délka výrobku: | ø85cm |
| hmotnost: | 12,5kg |
| materiál: | sevelit + kov |
| materiál balení: | PE obal (igelit) |
| možnost rozložení: | možnost složení |
| nosnost: | 50kg |
| otvor pro slunečník (průměr): | ne |
| rozměr balení: | 86x86x18cm |
| výška výrobku: | 73cm |
Kulatý skládací stůl s kovovou pevnou konstrukcí a odolnou vrchní deskou sevelit. Vhodný pro vnitřní i venkovní použití - zahrady, terasy, do restaurací či kaváren. Odolnost vůči UV záření, povětrnostním vlivům i mechanickému poškození. Lehce udržovatelný a omyvatelný.
Mohlo by Vás zajímat
NUMANA plastové zahradní lehátko - grafit
skladem
1 750 Kčvčetně DPH
skladem
2 190 Kčvčetně DPH
ASS COMFORT zahradní polohovací křeslo hliníkové - antracit + černá
skladem
2 810 Kčvčetně DPH
skladem
265 Kčvčetně DPH
není skladem
900 Kčvčetně DPH
DIANA 5 SEATER zahradní plastový set - grafit
skladem
10 190 Kčvčetně DPH
skladem
3 650 Kčvčetně DPH
není skladem
830 Kčvčetně DPH












