Parametry zboží
| barva konstrukce: | šedá, mořená |
| barva podušky: | šedá 50318-716 |
| délka výrobku: | 90 cm |
| hmotnost celkem: | 10 kg |
| materiál: | borovice |
| materiál balení: | PE obal (igelit) |
| nosnost: | 100 kg |
| rozměr balení: | 125x75x10 cm |
| šířka výrobku: | 75 cm |
| výška výrobku (max. výška opěradla): | 102 cm |
| výška výrobku (výška sedu od země): | 34 cm |
Lehátko BORNEO je dřevěné, polohovací lehátko s polstrem.
Látkový polstr je vyplněný kvalitním molitanem pro příjemné, měkoučké posezení.
Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické a sociální požadavky.
Mohlo by Vás zajímat
Bahama POLYESTER lehátko dřevěné přírodní - BÉŽOVÉ
skladem
780 Kčvčetně DPH
není skladem
4 770 Kčvčetně DPH
skladem
1 050 Kčvčetně DPH
skladem
929 Kčvčetně DPH
skladem
2 750 Kčvčetně DPH
Křeslo AIRE ARMCHAIR - hořčicově žlutá
skladem
929 Kčvčetně DPH
skladem
3 650 Kčvčetně DPH
skladem
2 190 Kčvčetně DPH












