Parametry zboží
| barva: | kaštan - lakovaná |
| hmotnost celkem: | 50kg |
| materiál: | borovice |
| materiál balení: | karton |
| nosnost každé lavičky: | 240kg |
| nosnost stolu: | 100kg |
| rozměr balení (počet kartonů): | 225x65x13cm |
| rozměr výrobku (šířka x délka x výška): | 145x220x75cm |
| tloušťka dřeva: | 3cm |
Zahradní sestava PIKNIK je zhotovena z kvalitního borovicového dřeva. Dřevo je lakované do kaštanové barvy. Lakovaný povrch zaručuje ochranu a delší životnosti dřeva. Sestava se skládá ze stolu a dvou lavic, které jsou připojeny ke stolu. Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické asociální požadavky.
Mohlo by Vás zajímat
BORNEO lehátko - antracit 40309-800
skladem
1 450 Kčvčetně DPH
ITALIA BALCONY plastový stůl - grafit
skladem
1 549 Kčvčetně DPH
IOWA (MONTANA) křeslo - cappuchino + pískové podušky
skladem
1 790 Kčvčetně DPH
skladem
575 Kčvčetně DPH
Bahama POLYESTER lehátko dřevěné přírodní - BÉŽOVÉ
skladem
780 Kčvčetně DPH
VANESSA dekorační polštář 40527-210
skladem
150 Kčvčetně DPH
skladem
410 Kčvčetně DPH
Bahama POLYESTER lehátko dřevěné mořené černě - BÍLÉ
skladem
630 Kčvčetně DPH












