Parametry zboží
| barva: | hnědá |
| délka výrobku: | 83cm |
| materiál: | plast |
| materiál balení: | karton |
| nosnost: | 220kg (možnost sezení na boxu) |
| objem: | 870l |
| rozměr balení: | 149x106x18cm |
| šířka výrobku: | 147cm |
| výška výrobku: | 86cm |
Odkládací box umožňuje pohodlně uložit vše, co chcete mít po ruce na vaší zahradě. Ontario je nevětší box s obsahem neuvěřitelných 870l, díky tomu se do něj vejde například - zahradní nářadí, hračky, polštáře nebo přikrývky. Jeho montáž je velmi jednoduchá a nevyžaduje žádné specializované nástroje. Mechanismus, který usnadňuje otevření víka je nepochybné velkou výhody produktu.
Mohlo by Vás zajímat
Křeslo MARE ARMCHAIR - olivová
skladem
970 Kčvčetně DPH
CORFU FIESTA set - antracit + šedé p.
skladem
13 790 Kčvčetně DPH
skladem
6 090 Kčvčetně DPH
SYLVA zahradní souprava dřevěná
skladem
5 500 Kčvčetně DPH
skladem
3 290 Kčvčetně DPH
Křeslo AIRE ARMCHAIR - nilská zelená
skladem
929 Kčvčetně DPH
TRENTON DINING křeslo - antracit
skladem
1 690 Kčvčetně DPH
skladem
890 Kčvčetně DPH












