Parametry zboží
| barva: | bílá + kladívková konstrukce |
| délka výrobku: | 80cm |
| hmotnost: | 8kg |
| materiál: | HDPE + ocelová konstrukce |
| materiál balení: | karton |
| možnost rozložení: | ano |
| otvor pro slunečník (průměr): | ne |
| rozměr balení: | 108x82x6cm |
| šířka výrobku: | 80cm |
| výška výrobku: | 74cm |
Skládací stůl z velice pevného materiálu HDPE s ocelovou konstrukcí. Konstrukce je ošetřena kladívkovou barvou. Stůl je vhodný do interiéru i exteriéru. Ideální pro cateringové a campingové aktivity. Stůl je díky možnosti složení velice jednoduše uskladnitelný. Ke stolu lze zakoupit cateringová křesla a vytvořit velmi pěknou a především praktickou soupravu.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
2 180 Kčvčetně DPH
není skladem
530 Kčvčetně DPH
Bahama POLYESTER lehátko dřevěné přírodní - ČERVENÉ
skladem
780 Kčvčetně DPH
CORFU BOX set - antracit + šedé p.
skladem
9 190 Kčvčetně DPH
Zahradní polohovací lehátko ZWMC-53 černé
skladem
2 770 Kčvčetně DPH
skladem
1 050 Kčvčetně DPH
ASS COMFORT zahradní polohovací křeslo hliníkové - antracit + černá
skladem
2 810 Kčvčetně DPH
skladem
2 490 Kčvčetně DPH












