Parametry zboží
| barva: | antracit + černá |
| délka výrobku: | 190cm |
| hmotnost celkem: | 12kg |
| materiál: | hliníková kostra + textílie 4x4mm |
| materiál balení: | karton |
| nosnost: | 110kg |
| rozměr balení: | 130x73x18cm |
| šířka výrobku: | 68cm |
| výška výrobku (max. výška opěradla): | 105cm |
| výška výrobku (výška sedu od země): | 34cm |
Zahradní polohovací lehátko pro Váš pohodlný relax. Nastavitelné do 7 poloh. Vysoce kvalitní hliníková, práškově lakovaná konstrukce s dvojitým povlakem. Sedací a opěrná část z nepropustného a odolného textilenu 4x4. Ohýbané díly z kvalitní umělé hmoty vyztužené skelným vláknem. Zámek proti složení během používání. Vysoká odolnost proti slunečnímu záření. Pro jednoduchý přesun je lehátko opatřeno kolečky. Certifikát TÜV
Mohlo by Vás zajímat
skladem
970 Kčvčetně DPH
Zahradní lavice ZWMC-S28 kovová
skladem
1 880 Kčvčetně DPH
skladem
1 120 Kčvčetně DPH
skladem
970 Kčvčetně DPH
skladem
899 Kčvčetně DPH
skladem
849 Kčvčetně DPH
Křeslo AIRE ARMCHAIR - hořčicově žlutá
skladem
929 Kčvčetně DPH
skladem
2 500 Kčvčetně DPH












