Parametry zboží
| barva: | antracit |
| délka výrobku: | 95cm |
| hmotnost: | 8,5kg |
| materiál: | plast |
| materiál balení: | PE obal (igelit) |
| možnost rozložení: | ne |
| nosnost: | 50kg |
| otvor pro slunečník (průměr): | ano 43mm |
| rozměr balení: | 95x95x10cm |
| šířka výrobku: | 95cm |
| výška výrobku: | 75cm |
Čtvercový plastový stůlod firmy KETER. Moderní vzhled - imitace ratanové struktury. Stůl je vhodný k usazení až 4 osob. Stůl je odolnýnepřízni počasí i UV záření. Snadná údržba! Součástí stolu je otvor pro slunečník.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
1 050 Kčvčetně DPH
skladem
849 Kčvčetně DPH
ANNECY jídelní hliníková souprava
skladem
39 990 Kčvčetně DPH
set PIKNIK - 160 cm - lakovaný
není skladem
5 290 Kčvčetně DPH
skladem
80 Kčvčetně DPH
skladem
970 Kčvčetně DPH
skladem
1 050 Kčvčetně DPH
není skladem
4 770 Kčvčetně DPH












