Parametry zboží
| barva: | grafit + šedé podušky |
| délka výrobku: | 182 cm |
| hloubka sedu: | 49 cm |
| hmotnost celkem: | 18 kg |
| materiál: | lisovaný plast |
| materiál balení: | karton |
| nosnost: | 3x110 kg |
| rozměr balení: | 120x80x42 cm |
| šířka výrobku: | 70 cm |
| výška výrobku: | 79 cm |
| výška výrobku (opěradla): | 45 cm |
| výška výrobku (výška sedu od země): | 38 cm |
Elegantní trojité sofa je další z mimořádně funkční a moderní linie Corfu. Nábytek je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, v imitaci přírodního ratanu. Prostorné a stabilní sedadlo zajišťuje pohodlí a relaxaci až pro tři osoby. Stylová pohovka se výborně hodí do zahrady, na terasu i do interiérů. Vysoce odolné proti nepříznivým povětrnostním vlivům a UV.
Mohlo by Vás zajímat
MELODY QUARTED stůl - antracit
skladem
2 190 Kčvčetně DPH
Bahama POLYESTER lehátko dřevěné přírodní - BÉŽOVÉ
skladem
780 Kčvčetně DPH
Křeslo BILROS - hořčicově žlutá
skladem
1 260 Kčvčetně DPH
skladem
270 Kčvčetně DPH
ITALIA DINING plastový stůl - světle šedá
skladem
3 139 Kčvčetně DPH
ROTTERDAM rohová hliníková souprava
není skladem
32 490 Kčvčetně DPH
skladem
849 Kčvčetně DPH
Zahradní lavice ZWMC-S28 kovová
skladem
1 880 Kčvčetně DPH












