Parametry zboží
| barva: | béžová |
| hloubka sedu: | 50cm |
| hloubka výrobku: | 165cm |
| hmotnost celkem: | 11kg |
| materiál: | kov + um.textilie |
| materiál balení: | karton |
| nosnost: | 100kg |
| polohovací: | ano |
| rozměr balení: | 98x16x67cm |
| šířka výrobku: | 65cm |
| výška opěrky zad: | 79cm |
| výška výrobku: | 114cm |
| výška výrobku (výška sedu od země): | 50cm |
Zahradnía campingovékřeslo 2320.Křeslo je vyrobeno z kovové konstrukce + umělá textilie. Křeslo je skládací, s područkami. Pro Vaše pohodlí má malý polštářek pod hlavu. Velkou výhodou tohoto křeslaje nízká váha a snadná manipulovatelnost.
Mohlo by Vás zajímat
není skladem
3 490 Kčvčetně DPH
skladem
1 200 Kčvčetně DPH
DIANA 5 SEATER zahradní plastový set - grafit
skladem
10 190 Kčvčetně DPH
skladem
1 840 Kčvčetně DPH
RIO GARDEN zahradní plastový koš 80 L - grafit
skladem
1 490 Kčvčetně DPH
skladem
1 200 Kčvčetně DPH
CLAIRE 5 SEAT CORNER set - grafit
skladem
9 490 Kčvčetně DPH
skladem
3 990 Kčvčetně DPH












