Parametry zboží
| barva: | sevelit + antracit kostra |
| délka výrobku: | 115cm |
| hmotnost: | 17kg |
| materiál: | sevelit + kov |
| materiál balení: | PE obal (igelit) |
| možnost rozložení: | možnost složení |
| nosnost: | 50kg |
| otvor pro slunečník (průměr): | ne |
| rozměr balení: | 116x71x18cm |
| šířka výrobku: | 70cm |
| výška výrobku: | 73cm |
Velkýskládací stůl s kovovou pevnou konstrukcí a odolnou vrchní deskou sevelit. Vhodný pro vnitřní i venkovní použití - zahrady, terasy, do restaurací či kaváren. Odolnost vůči UV záření, povětrnostním vlivům i mechanickému poškození. Lehce udržovatelný a omyvatelný.Cena za 1ks.
Mohlo by Vás zajímat
Zahradní křeslo SAVOY kovové stohotalené
skladem
890 Kčvčetně DPH
ANNECY rohová hliníková souprava
skladem
32 990 Kčvčetně DPH
skladem
4 050 Kčvčetně DPH
skladem
1 780 Kčvčetně DPH
skladem
3 290 Kčvčetně DPH
skladem
3 990 Kčvčetně DPH
NUMANA plastové zahradní lehátko - hnědá
skladem
1 750 Kčvčetně DPH
skladem
420 Kčvčetně DPH












