Parametry zboží
| barva: | hnědá + šedohnědé podušky |
| délka výrobku: | 128cm |
| hloubka sedu: | 49cm |
| hmotnost celkem: | 12kg |
| materiál: | lisovaný plast |
| materiál balení: | karton |
| nosnost: | 2x110kg |
| rozměr balení: | 120x80x35cm |
| šířka výrobku: | 70cm |
| výška výrobku: | 79cm |
| výška výrobku (opěradla): | 45cm |
| výška výrobku (výška sedu od země): | 38cm |
Stylové dvojité sofa v designu Corfu, tento produkt se dokonale hodí k dalším výrobkům ze série Corfu. Díky menším rozměrům je optimální na terasu, balkón, zahradu, ale výborně vynikne i u vás doma. Vyrobeno z vysoce odolného materiálu, který se velmi snadno sestaví a udržuje.
Mohlo by Vás zajímat
BORNEO lehátko - antracit 40309-800
skladem
1 450 Kčvčetně DPH
skladem
3 890 Kčvčetně DPH
CORFU BOX set - antracit + šedé p.
skladem
9 190 Kčvčetně DPH
skladem
510 Kčvčetně DPH
skladem
3 320 Kčvčetně DPH
RETRO dřevěná lavice - PŘÍRODNÍ
skladem
4 360 Kčvčetně DPH
DIANA 2 SEATER zahradní plastový set - grafit
skladem
5 110 Kčvčetně DPH
Zahradní křeslo SAVOY kovové stohotalené
skladem
890 Kčvčetně DPH












