Parametry zboží
| barva: | černá |
| hloubka sedu: | 46cm |
| hloubka výrobku: | 61cm |
| hmotnost celkem: | 6kg |
| materiál: | kov |
| nosnost: | 100kg |
| polohovací: | ne |
| šířka výrobku: | 56cm |
| výška opěrky zad: | 62cm |
| výška výrobku: | 101cm |
| výška výrobku (výška sedu od země): | 43cm |
Vysoce stabilní kovové křeslo s drátěnou výplní ve stylovém designu, které se skvěle hodí na jakoukoliv zahradu či terasu. Stabilní a lehká konstrukce.
Mohlo by Vás zajímat
Křeslo BARS ARMCHAIR - olivová
není skladem
1 120 Kčvčetně DPH
skladem
8 730 Kčvčetně DPH
CLAIRE 3 SEATERS SOFA - grafit
skladem
4 690 Kčvčetně DPH
skladem
14 690 Kčvčetně DPH
skladem
4 190 Kčvčetně DPH
skladem
849 Kčvčetně DPH
IOWA (MONTANA) křeslo - grafit + šedé podušky
skladem
1 790 Kčvčetně DPH
skladem
925 Kčvčetně DPH












