Parametry zboží
| barva: | přírodní |
| délka výrobku: | 180cm |
| hloubka sedu: | 40cm |
| hmotnost: | 25kg |
| materiál: | borovice |
| materiál balení: | karton |
| nosnost: | 3x90kg |
| rozměr balení: | 181x52x9cm |
| šířka výrobku: | 51cm |
| výška výrobku: | 80cm |
| výška výrobku (opěradla): | 39cm |
| výška výrobku (výška sedu od země): | 43cm |
Zahradní, masivní lavicevyrobena z borovicového dřeva v přírodní barvě (není povrchově upraveno). Kvalitní zpracování a certifikát FSC zaručuje dlouhou životnost. Je možné zakoupit stůl Viking a vytvořit velmi pěknou zahradní soupravu.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
620 Kčvčetně DPH
skladem
929 Kčvčetně DPH
skladem
2 510 Kčvčetně DPH
ANNECY jídelní hliníková souprava
skladem
39 990 Kčvčetně DPH
skladem
1 200 Kčvčetně DPH
BISTROT ITALIA plastové křeslo - světle šedá
skladem
829 Kčvčetně DPH
skladem
629 Kčvčetně DPH
skladem
2 050 Kčvčetně DPH












