Parametry zboží
| barva: | grafit |
| délka výrobku: | 77cm |
| hmotnost: | 3kg |
| materiál: | lisovaný plast |
| materiál balení: | karton |
| možnost rozložení: | ne |
| nosnost: | 50kg |
| otvor pro slunečník (průměr): | ne |
| šířka výrobku: | 57cm |
| výška výrobku: | 42cm |
Elegance a vysoká kvalita, to je Corfu. Menší stolek se skvělým designem, ideální do malých prostorů nebo jako doplnění jakéhokoliv setu corfu. Corfu stůl je k dispozici v několika oblíbených barevných kombinacích. Velkou výhodou je i jednoduchá údržba a snadné sestavení.
Mohlo by Vás zajímat
VIKING LAKOVANÁ lavice - 150 cm
skladem
3 730 Kčvčetně DPH
skladem
970 Kčvčetně DPH
skladem
80 Kčvčetně DPH
Křeslo GRID ARMCHAIR - antracit
skladem
1 120 Kčvčetně DPH
skladem
5 290 Kčvčetně DPH
skladem
5 670 Kčvčetně DPH
skladem
740 Kčvčetně DPH
CORFU BOX set - antracit + šedé p.
skladem
9 190 Kčvčetně DPH












