Parametry zboží
| barva: | impregnace - hnědá |
| délka výrobku: | 162cm |
| hloubka sedu: | 46cm |
| hmotnost: | 24kg |
| materiál: | borovice + kov |
| materiál balení: | karton |
| nosnost: | 3x90kg |
| rozměr balení: | 165x46x12cm |
| šířka výrobku: | 50cm |
| výška výrobku: | 47cm |
| výška výrobku (výška sedu od země): | 47cm |
Vysoce odolná, masivní lavice s nadčasovým designem.
Kvalitní zpracování a materiál.
Patky pro přišroubování do země.
Využití ve městě i v soukromých podmínkách na zahradě.
Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické a sociální požadavky.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
3 890 Kčvčetně DPH
skladem
2 890 Kčvčetně DPH
set PIKNIK - 160 cm - lakovaný
není skladem
5 290 Kčvčetně DPH
skladem
1 690 Kčvčetně DPH
skladem
1 780 Kčvčetně DPH
skladem
970 Kčvčetně DPH
skladem
2 180 Kčvčetně DPH
skladem
7 190 Kčvčetně DPH












