Parametry zboží
| barva: | šedá |
| délka výrobku: | 194cm |
| hmotnost: | 10Kg |
| materiál: | kovové lehátko polohovací s textilií 2x1 |
| nosnost: | 100kg |
| šířka výrobku: | 65cm |
| výška výrobku (max. výška opěradla): | 104cm |
| výška výrobku (výška sedu od země): | 33cm |
Elegantní polohovací lehátko se stabilní kovovou kostrou. Sedák a opěrná plocha je z textilie. Je vhodné na zahrady i terasy. Šedá barva textilie - lze si vybrat z více barevných kombinací.
Mohlo by Vás zajímat
Křeslo AIRE ARMCHAIR - nilská zelená
skladem
929 Kčvčetně DPH
skladem
890 Kčvčetně DPH
NUMANA plastové zahradní lehátko - bílá
skladem
1 750 Kčvčetně DPH
skladem
2 900 Kčvčetně DPH
skladem
4 680 Kčvčetně DPH
skladem
2 490 Kčvčetně DPH
skladem
3 290 Kčvčetně DPH
skladem
1 730 Kčvčetně DPH












