Parametry zboží
| barva (vzor): | 40527-210 |
| délka výrobku: | 43cm |
| hmotnost celkem: | 0,5kg |
| materiál balení: | PE obal (igelit) |
| materiál vrchní látky: | 100% polyester, vodoodpudivá tkanina |
| materiál výplně: | 100% polyester |
| šířka výrobku: | 43cm |
| výška výrobku: | 15cm |
Dekorační polštář
Harmonický interiér tvoří detaily. Možná drobné, ale o to důležitější.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
1 200 Kčvčetně DPH
skladem
1 550 Kčvčetně DPH
Zahradní křeslo SAVOY kovové stohotalené
skladem
890 Kčvčetně DPH
Křeslo BILROS - hořčicově žlutá
skladem
1 260 Kčvčetně DPH
ANNECY jídelní hliníková souprava
skladem
39 990 Kčvčetně DPH
skladem
1 050 Kčvčetně DPH
Křeslo AIRE ARMCHAIR - antracit
skladem
929 Kčvčetně DPH
není skladem
2 900 Kčvčetně DPH












