Parametry zboží
| barva: | antracit |
| délka výrobku: | 161cm |
| hmotnost: | 13kg |
| materiál: | plast |
| materiál balení: | PE obal (igelit) |
| možnost rozložení: | ne |
| nosnost: | 50kg |
| otvor pro slunečník (průměr): | ano - 43 mm |
| rozměr balení: | 161x95x10cm |
| šířka výrobku: | 95cm |
| výška výrobku: | 75cm |
Obdélníkový plastový stůlod firmy KETER. Moderní vzhled - imitace ratanové struktury. Stůl je vhodný k usazení až 6 osob. Stůl je odolnýnepřízni počasí i UV záření. Snadná údržba!
Mohlo by Vás zajímat
není skladem
1 060 Kčvčetně DPH
skladem
9 190 Kčvčetně DPH
LONDON lehátko hliníkové - černé+antracit
skladem
4 660 Kčvčetně DPH
skladem
770 Kčvčetně DPH
Zahradní lavice ZWMC-S28 kovová
skladem
1 880 Kčvčetně DPH
skladem
2 190 Kčvčetně DPH
LONDON zahradní polohovací křeslo hliníkové - černé + antracit
skladem
2 490 Kčvčetně DPH
skladem
1 200 Kčvčetně DPH












