Parametry zboží
| barva: | černá |
| délka výrobku: | 60cm |
| materiál: | kov, drátěný |
| materiál balení: | karton |
| možnost rozložení: | ne |
| nosnost: | 50kg |
| otvor pro slunečník (průměr): | ano |
| šířka výrobku: | 60cm |
| výška výrobku: | 72cm |
Kovový zahradní stůl s drátěnou vrchní deskou čtvercového tvaru. Výborně se kombinuje se všemi typy kovového zahradního nábytku. Je lehce udržovatelný a omyvatelný.
Mohlo by Vás zajímat
SIROLO plastové křeslo - grafit
skladem
699 Kčvčetně DPH
RETRO dřevěná lavice - PŘÍRODNÍ
skladem
4 360 Kčvčetně DPH
BISTROT ITALIA plastové křeslo - světle šedá
skladem
829 Kčvčetně DPH
skladem
2 190 Kčvčetně DPH
skladem
970 Kčvčetně DPH
není skladem
780 Kčvčetně DPH
LONDON zahradní polohovací křeslo hliníkové - černé + antracit
skladem
2 490 Kčvčetně DPH
skladem
1 750 Kčvčetně DPH












