Parametry zboží
| barva: | grafit + světle šedá |
| hloubka sedu: | 48 cm |
| hloubka výrobku: | 60 cm |
| hmotnost celkem: | 16 kg |
| materiál: | lisovaný plast |
| materiál balení: | karton |
| nosnost: | 2x 110 kg |
| rozměr balení: | 133x75x19 cm |
| šířka výrobku: | 140 cm |
| výška opěrky zad: | 39 cm |
| výška sedu od země: | 45 cm |
| výška výrobku: | 84 cm |
Stylová lavice nebo funkční úložný box - Proč ne dva v jednom? Úložný box + lavice EDEN je geniální řešení pro ty, kteří chtějí ukládat předměty ze zahrady praktickým způsobem. Díky své schopnosti bude úložný box ideální pro deku a polštáře a zároveň bude sloužit jako místo pro odpočinek. Ideální pro zápraží, terasu i zahradu. Povrchová struktura imituje přírodní dřevo zdůrazňující šarm a styl.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
4 940 Kčvčetně DPH
IOWA (MONTANA) křeslo - grafit + šedé podušky
skladem
1 790 Kčvčetně DPH
skladem
3 660 Kčvčetně DPH
skladem
3 990 Kčvčetně DPH
není skladem
820 Kčvčetně DPH
skladem
900 Kčvčetně DPH
Křeslo AIRE ARMCHAIR - hořčicově žlutá
skladem
929 Kčvčetně DPH
skladem
5 670 Kčvčetně DPH












