Parametry zboží
| barva: | cappuchino |
| hloubka sedu: | 45cm |
| hloubka výrobku: | 53cm |
| hmotnost celkem: | 3,3kg |
| materiál: | plast |
| nosnost: | 100kg |
| polohovací: | ne |
| šířka výrobku: | 58cm |
| výška opěrky zad: | 42cm |
| výška výrobku: | 83cm |
| výška výrobku (výška sedu od země): | 45cm |
Samanna kombinuje robustní konstrukci a klasickou eleganci. Komfortní, správně profilovaná opěradla s ratanovou vazbou a stabilními opěrkami zajišťují optimální pohodlí. Produkt je charakterizován dlouhodobou životností, odolností proti poškození, povětrnostních vlivů a UV záření.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
3 900 Kčvčetně DPH
skladem
4 680 Kčvčetně DPH
skladem
900 Kčvčetně DPH
skladem
1 050 Kčvčetně DPH
skladem
5 090 Kčvčetně DPH
Zahradní křeslo ZWMC-31 kovové
skladem
890 Kčvčetně DPH
skladem
4 290 Kčvčetně DPH
skladem
4 890 Kčvčetně DPH












