Parametry zboží
| barva: | hnědá - lakovaná |
| délka výrobku: | 170cm |
| hloubka sedu: | 46cm |
| hmotnost celkem: | 21kg |
| materiál: | borovice |
| materiál balení: | karton |
| nosnost: | 3x90kg |
| rozměr balení: | 162x78x16cm |
| šířka výrobku: | 70cm |
| výška výrobku: | 110cm |
| výška výrobku (opěradla): | 69cm |
| výška výrobku (výška sedu od země): | 42cm |
Dřevěná lavice v hnědé barvě z lakovaného borovicového dřeva. Vynikající zpracování a použité spojovací kování zajišťují dlouhodobou funkčnost i pevnost. Lavici je možné kombinovat s dalšími výrobky ze stejné řady LUISA a vytvořit tak set podle Vašich potřeb. Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické asociální požadavky.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
3 890 Kčvčetně DPH
skladem
4 390 Kčvčetně DPH
skladem
300 Kčvčetně DPH
skladem
620 Kčvčetně DPH
není skladem
1 290 Kčvčetně DPH
není skladem
929 Kčvčetně DPH
skladem
760 Kčvčetně DPH
skladem
1 050 Kčvčetně DPH












