Parametry zboží
| barva: | šedá |
| délka výrobku: | 150cm |
| hloubka sedu: | 48cm |
| hmotnost: | 20kg |
| materiál: | borovice |
| materiál balení: | karton |
| nosnost: | 3x90kg |
| rozměr balení: | 155x76x12cm |
| šířka výrobku: | 59cm |
| výška výrobku: | 87cm |
| výška výrobku (opěradla): | 44cm |
| výška výrobku (výška sedu od země): | 40cm |
Zahradní lavice z borovicového dřeva -stabilní, masivní s nosností 270kg. Nově v šedé barvě, která dodává nábytku rustikání vzhled. Certifikát FSC zákazníkům zaručuje, že použité dřevo jekvalitní a zdravé.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
1 200 Kčvčetně DPH
skladem
740 Kčvčetně DPH
skladem
270 Kčvčetně DPH
skladem
1 050 Kčvčetně DPH
DIANA 2 SEATER zahradní plastový set - grafit
skladem
5 110 Kčvčetně DPH
skladem
925 Kčvčetně DPH
není skladem
780 Kčvčetně DPH
skladem
1 260 Kčvčetně DPH












