Parametry zboží
| barva: | přírodní |
| délka výrobku: | 150cm |
| hloubka sedu: | 40cm |
| hmotnost: | 20kg |
| materiál: | borovice |
| materiál balení: | karton |
| nosnost: | 3x90kg |
| rozměr balení: | 151x52x9cm |
| šířka výrobku: | 51cm |
| výška výrobku: | 80cm |
| výška výrobku (opěradla): | 39cm |
| výška výrobku (výška sedu od země): | 43cm |
Zahradní masivní lavice vyrobena z borovicového dřeva v přírodní barvě (není povrchově upraveno). Kvalitní zpracování a certifikát FSC zaručuje dlouhou životnost. Je možné zakoupit stůl Viking a vytvořit velmi pěknou zahradní soupravu.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
3 490 Kčvčetně DPH
skladem
465 Kčvčetně DPH
skladem
929 Kčvčetně DPH
skladem
4 390 Kčvčetně DPH
MELODY QUARTED stůl - antracit
skladem
2 190 Kčvčetně DPH
skladem
3 490 Kčvčetně DPH
RIO GARDEN zahradní plastový koš 80 L - grafit
skladem
1 490 Kčvčetně DPH
není skladem
6 130 Kčvčetně DPH












