Parametry zboží
| barva: | přírodní |
| délka výrobku: | 180cm |
| hmotnost: | 25kg |
| materiál: | borovice |
| materiál balení: | karton |
| možnost rozložení: | ne |
| nosnost: | 50kg |
| otvor pro slunečník (průměr): | ne |
| rozměr balení: | 185x71x7cm |
| šířka výrobku: | 70cm |
| výška výrobku: | 68cm |
Zahradní, masivní stůlvyrobený z borovicového dřeva v přírodní barvě (není povrchově upraveno). Kvalitní zpracování a certifikát FSC zaručuje dlouhou životnost. Je možné zakoupit lavice Viking a vytvořit velmi pěknou zahradní soupravu.
Mohlo by Vás zajímat
ROTTERDAM jídelní hliníková souprava
skladem
30 690 Kčvčetně DPH
RIO GARDEN zahradní plastový koš 80 L - hnědá
skladem
1 490 Kčvčetně DPH
skladem
4 690 Kčvčetně DPH
CORFU DUO - hnědá + šedohnědé podušky
skladem
4 490 Kčvčetně DPH
skladem
4 770 Kčvčetně DPH
skladem
7 190 Kčvčetně DPH
není skladem
2 900 Kčvčetně DPH
TRENTON DINING křeslo - cappuchino
skladem
1 690 Kčvčetně DPH












