Parametry zboží
| barva: | černá |
| hloubka sedu: | 44cm |
| hloubka výrobku: | 69cm |
| hmotnost celkem: | 6kg |
| materiál: | kov |
| nosnost: | 100kg |
| polohovací: | ne |
| šířka výrobku: | 56cm |
| výška opěrky zad: | 56cm |
| výška výrobku: | 93cm |
| výška výrobku (výška sedu od země): | 43cm |
Kovové drátěné zahradní křeslo je vhodné jako posezení na zahradu, terasu či balkón. Křesla jsou lehká, stabilní a stohovatelná. Mají velice pěkný a jednoduchý design. Křeslo je vyrobené z tahokovu. Jedná se o kovovou mřížovinu, kdy je plech během výroby střižen a natažen a dochází tak ke vzniku typického mřížkovaného provedení. Díky tomuto materiálu se jedná o odolný a praktický výrobek.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
4 890 Kčvčetně DPH
Zahradní polohovací lehátko ZWMC-53 černé
skladem
2 770 Kčvčetně DPH
skladem
2 690 Kčvčetně DPH
skladem
4 390 Kčvčetně DPH
Zahradní křeslo SAVOY kovové polohovací
skladem
1 580 Kčvčetně DPH
CORFU set - grafit + šedé podušky
skladem
8 650 Kčvčetně DPH
Bahama POLYESTER lehátko dřevěné přírodní - BÉŽOVÉ
skladem
780 Kčvčetně DPH
Bahama POLYESTER lehátko dřevěné přírodní - ČERVENÉ
skladem
780 Kčvčetně DPH












