Parametry zboží
| barva: | barevné (žlutá, modrá, červená, přírodní) |
| délka výrobku: | 85cm |
| hmotnost: | 7kg |
| materiál: | borovice |
| materiál balení: | karton |
| nosnost: | 2x30kg |
| rozměr balení: | 96x40x7cm |
| šířka výrobku: | 90cm |
| výška výrobku: | 45cm |
Dětská dřevěná souprava PIKNIK k posezení či hře pro ty nejmenší. Veselé barevné provedení. Certifikát FSC zákazníkům zaručuje kvalitu použitého materiálu.
Mohlo by Vás zajímat
Zahradní plastová lavice FLORES hnědá
Vyprodáno!
690 Kčvčetně DPH
skladem
4 680 Kčvčetně DPH
Zahradní křeslo ZWMC-31 kovové
skladem
890 Kčvčetně DPH
skladem
1 190 Kčvčetně DPH
DIANA 2 SEATER zahradní plastový set - grafit
skladem
5 110 Kčvčetně DPH
BORNEO lehátko dřevěné - šedá 50318-716
skladem
1 700 Kčvčetně DPH
ASS COMFORT lehátko hliníkové - stříbrné + černé
skladem
5 410 Kčvčetně DPH
MATILDE 4 SEATER zahradní plastový set - šedá
skladem
6 779 Kčvčetně DPH












