Parametry zboží
| barva: | bílá + kladívková konstrukce |
| délka výrobku: | 25cm |
| hmotnost: | 8kg |
| materiál: | HDPE + ocelová konstrukce |
| materiál balení: | karton |
| rozměr balení: | 92x26x10cm |
| šířka výrobku: | 180cm |
| výška výrobku: | 42cm |
Skládací lavice z velice pevného materiálu HDPE s ocelovou konstrukcí. Konstrukce je ošetřena kladívkovou barvou. Lavice je vhodná do interiéru i exteriéru. Ideální pro cateringové a campingové aktivity. Lavice je díky možnosti složení velice jednoduše uskladnitelná - ve složeném stavu jsou rozměry 90x25x9cm. Lavice je vybavena praktickým poutkem pro jednoduší manipulaci ve složeném stavu.
Mohlo by Vás zajímat
OLD souprava dřevěná - PŘÍRODNÍ
skladem
10 710 Kčvčetně DPH
Bahama POLYESTER lehátko dřevěné přírodní - MODRÉ
skladem
630 Kčvčetně DPH
skladem
300 Kčvčetně DPH
PIKNIK zahradní set dřevěný - 220 cm - lakovaný
není skladem
7 120 Kčvčetně DPH
skladem
410 Kčvčetně DPH
skladem
5 100 Kčvčetně DPH
skladem
799 Kčvčetně DPH
CORFU BOX set - antracit + šedé p.
skladem
9 190 Kčvčetně DPH












