Parametry zboží
| barva: | přírodní |
| délka výrobku: | 79cm |
| hmotnost celkem: | 8kg |
| materiál: | borovice |
| materiál balení: | karton |
| možnost rozložení: | ano |
| nosnost: | 20kg |
| otvor pro slunečník (průměr): | ne |
| rozměr balení: | 80x60x6cm |
| šířka výrobku: | 59cm |
| výška výrobku: | 59cm |
Skládací stůl pro připevnění na stěnu. Stůl je skládací, díky tomu se perfektně hodí například na balkóny nebo menší terasy.
Mohlo by Vás zajímat
Zahradní polohovací lehátko ZWMC-53 černé
skladem
2 770 Kčvčetně DPH
není skladem
4 190 Kčvčetně DPH
skladem
925 Kčvčetně DPH
skladem
1 200 Kčvčetně DPH
Křeslo XT1012C - šedá textilie
skladem
650 Kčvčetně DPH
skladem
1 050 Kčvčetně DPH
VANESSA dekorační polštář 30491-710
skladem
150 Kčvčetně DPH
skladem
620 Kčvčetně DPH












