Parametry zboží
| barva (vzor): | 90856-210 |
| délka výrobku: | 60cm |
| hmotnost celkem: | 1,7kg |
| materiál balení: | PE obal (igelit) |
| materiál vrchní látky: | 100% polyester, vodoodpudivá tkanina |
| materiál výplně: | 100% polyester |
| šířka výrobku: | 60cm |
| výška výrobku: | 15cm |
Sedací polštář Vám poskytne pohodlné sezení na zemi. S praktickým uchem. Harmonický interiér tvoří detaily. Možná drobné, ale o to důležitější.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
80 Kčvčetně DPH
není skladem
1 290 Kčvčetně DPH
skladem
2 180 Kčvčetně DPH
skladem
649 Kčvčetně DPH
CLAIRE 3 SEATERS SOFA - grafit
skladem
4 690 Kčvčetně DPH
skladem
929 Kčvčetně DPH
skladem
1 050 Kčvčetně DPH
skladem
5 490 Kčvčetně DPH












