Parametry zboží
| barva: | červená + mořený buk |
| délka výrobku: | 120cm |
| hmotnost: | 4kg |
| materiál: | buk |
| materiál balení: | PE obal (igelit) |
| nosnost: | 100kg |
| rozměr balení: | 120x58x4cm |
| šířka výrobku: | 58cm |
| výška výrobku (výška sedu od země): | 80cm |
Klasické, rozkládací dřevěné lehátko, které se skvěle hodí k relaxaci u bazénu či na terase. Nastavitelné do 3 poloh.
Konstrukce lehátka je mořená, což zaručuje vyšší odolnost a životnost dřeva.
Lehké a jednoduše uskladnitelné.
Skvělé řešení například na camping či cestování.
Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické a sociální požadavky.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
4 390 Kčvčetně DPH
skladem
970 Kčvčetně DPH
skladem
4 770 Kčvčetně DPH
Křeslo AIRE ARMCHAIR - antracit
skladem
929 Kčvčetně DPH
skladem
265 Kčvčetně DPH
není skladem
780 Kčvčetně DPH
Recyklační koš SPLIT CABINET BASIC
skladem
1 370 Kčvčetně DPH
skladem
4 680 Kčvčetně DPH












