Parametry zboží
| barva: | černá |
| délka výrobku: | 70cm |
| hmotnost: | 12kg |
| materiál: | kov, drátěný |
| materiál balení: | karton |
| možnost rozložení: | ne |
| rozměr balení: | 75x75x10cm |
| šířka výrobku: | 70cm |
| výška výrobku: | 72cm |
Kovový zahradní stůl s drátěnou vrchní deskou čtvercového tvaru. Výborně se kombinuje se všemi typy kovového zahradního nábytku. Je lehce udržovatelný a omyvatelný.
Mohlo by Vás zajímat
Křeslo AIRE ARMCHAIR - hořčicově žlutá
skladem
929 Kčvčetně DPH
Křeslo BARS ARMCHAIR - velbloudí hnědá
skladem
1 120 Kčvčetně DPH
CORFU WEEKEND set - antracit+šedé pod.
skladem
5 290 Kčvčetně DPH
Křeslo XT1012C - černá textilie
skladem
650 Kčvčetně DPH
skladem
790 Kčvčetně DPH
Bahama POLYESTER lehátko dřevěné přírodní - MODRÉ
skladem
630 Kčvčetně DPH
skladem
649 Kčvčetně DPH
MATILDE 2 SEATER zahradní plastový set - šedá
skladem
3 690 Kčvčetně DPH












