Parametry zboží
| barva: | černá |
| hloubka sedu: | 45cm |
| hloubka výrobku: | 62cm |
| hmotnost celkem: | 6kg |
| materiál: | kov |
| nosnost: | 100kg |
| polohovací: | ne |
| šířka výrobku: | 56,5cm |
| výška opěrky zad: | 48cm |
| výška výrobku: | 88cm |
| výška výrobku (výška sedu od země): | 43cm |
Kovové drátěné zahradní křeslo je vhodné jako posezení na zahradu, terasu či balkón.
Křesla jsou lehká a stabilní s velice pěkným a jednoduchým designem.
Křeslo je vyrobené z tahokovu. Jedná se o kovovou mřížovinu, kdy je plech během výroby střižen a natažen a dochází tak ke vzniku typického mřížkovaného provedení. Díky tomuto materiálu se jedná o odolný a praktický výrobek.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
4 390 Kčvčetně DPH
podle variant
149 Kčvčetně DPH
skladem
970 Kčvčetně DPH
skladem
1 780 Kčvčetně DPH
skladem
890 Kčvčetně DPH
ASS COMFORT lehátko hliníkové - antracit + černé
skladem
5 410 Kčvčetně DPH
Zahradní polohovací lehátko ZWMC-53 černé
skladem
2 770 Kčvčetně DPH
skladem
620 Kčvčetně DPH












