Parametry zboží
| barva: | černá |
| délka výrobku: | ø106cm |
| hmotnost: | 11kg |
| materiál: | kov, drátěný |
| materiál balení: | karton |
| možnost rozložení: | ne |
| nosnost: | 50kg |
| otvor pro slunečník (průměr): | ano (5cm) |
| rozměr balení: | 108x108x9cm |
| výška výrobku: | 71cm |
Kulatý, kovový, zahradní stůl s drátěnou vrchní deskou.
Stůl je jednoduchý na údržbu - omyvatelný.
Uprostřed stolu je otvor pro slunečník.
Stůl je vyrobený z tahokovu. Jedná se o kovovou mřížovinu, kdy je plech během výroby střižen a natažen a dochází tak ke vzniku typického mřížkovaného provedení. Díky tomuto materiálu se jedná o odolný a praktický výrobek.
Mohlo by Vás zajímat
BISTROT ITALIA plastové křeslo - grafit
skladem
829 Kčvčetně DPH
skladem
970 Kčvčetně DPH
SYLVA zahradní souprava dřevěná
skladem
5 500 Kčvčetně DPH
Zahradní křeslo SAVOY kovové polohovací
skladem
1 580 Kčvčetně DPH
skladem
3 660 Kčvčetně DPH
skladem
80 Kčvčetně DPH
skladem
1 550 Kčvčetně DPH
skladem
490 Kčvčetně DPH












