Parametry zboží
| barva: | černá |
| délka výrobku: | 90cm |
| hmotnost: | 13kg |
| materiál: | kov, drátěný |
| materiál balení: | karton |
| možnost rozložení: | ne |
| rozměr balení: | 95x95x10cm |
| šířka výrobku: | 90cm |
| výška výrobku: | 72cm |
Kovový zahradní stůl s drátěnou vrchní deskou čtvercového tvaru. Výborně se kombinuje se všemi typy kovového zahradního nábytku. Je lehce udržovatelný a omyvatelný.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
320 Kčvčetně DPH
OLD souprava dřevěná - PŘÍRODNÍ
skladem
10 710 Kčvčetně DPH
skladem
5 100 Kčvčetně DPH
VANESSA dekorační polštář 30492-210
skladem
150 Kčvčetně DPH
skladem
265 Kčvčetně DPH
skladem
900 Kčvčetně DPH
skladem
5 490 Kčvčetně DPH
skladem
1 050 Kčvčetně DPH












