Parametry zboží
| barva: | impregnace - hnědá |
| délka výrobku: | 162cm |
| hloubka sedu: | 42cm |
| hmotnost: | 30kg |
| materiál: | smrk + kov |
| materiál balení: | karton |
| nosnost: | 3x90kg |
| šířka výrobku: | 50cm |
| výška výrobku: | 90cm |
| výška výrobku (opěradla): | 47cm |
| výška výrobku (výška sedu od země): | 46cm |
Vysoce odolná, masivní lavice s nadčasovým designem.
Kvalitní zpracování a materiál.
Patky pro přišroubování do země.
Využití ve městě i v soukromých podmínkách na zahradě.
Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické a sociální požadavky.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
900 Kčvčetně DPH
skladem
2 510 Kčvčetně DPH
Bahama POLYESTER lehátko dřevěné přírodní - ČERVENÉ
skladem
780 Kčvčetně DPH
SIROLO plastové zahradní lehátko - grafit
skladem
1 750 Kčvčetně DPH
ITALIA DINING plastový stůl - světle šedá
skladem
3 139 Kčvčetně DPH
VANESSA dekorační polštář 30492-210
skladem
150 Kčvčetně DPH
PIKNIK zahradní set dřevěný SE SKLOPNÝMI LAVIČKAMI - 180 cm - přírodní
skladem
5 460 Kčvčetně DPH
skladem
9 250 Kčvčetně DPH












