Parametry zboží
| barva: | hnědá - lakovaná |
| hloubka sedu: | 37cm |
| hloubka výrobku: | 52cm |
| hmotnost celkem: | 9kg |
| materiál: | borovice |
| nosnost: | 100kg |
| polohovací: | ne |
| rozměr balení: | 45x112x19cm |
| šířka výrobku: | 45cm |
| výška opěrky zad: | 43cm |
| výška výrobku: | 90cm |
| výška výrobku (výška sedu od země): | 45cm |
Zahradní křeslo dřevěné s kovovou podnoží. Barva dřeva je hnědá. Dá se jednoduše složit a uskladnit, což je výhodou pro malé prostory. Lze dokoupit stůl Weekend a vytvořit tak pěkný a zároveň dobře uskladnitelný set. Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické asociální požadavky.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
420 Kčvčetně DPH
NUMANA plastové zahradní lehátko - bílá
skladem
1 750 Kčvčetně DPH
VIKING LAKOVANÁ lavice - 150 cm
skladem
3 730 Kčvčetně DPH
není skladem
780 Kčvčetně DPH
skladem
4 940 Kčvčetně DPH
skladem
4 770 Kčvčetně DPH
stůl NÁSTĚNNÝ skládací dřevěný
skladem
1 440 Kčvčetně DPH
set PIKNIK - 160 cm - lakovaný
není skladem
5 290 Kčvčetně DPH












