Parametry zboží
| barva: | hnědá + šedohnědá poduška |
| délka křesla: | 59 cm |
| délka stolu: | 59 cm |
| hloubka sedu křesla: | 47 cm |
| hmotnost celkem: | 17 kg |
| materiál: | lisovaný plast |
| materiál balení: | PAP karton |
| nosnost křesla: | 110 kg |
| nosnost stolu: | 50 kg |
| obsah setu: | 2x křeslo + 1x stolek |
| rozměr balení (počet kartonů): | 60x80x50cm |
| šířka křesla: | 60 cm |
| šířka stolu: | 59 cm |
| výška křesla: | 89 cm |
| výška opěrky zad křesla: | 50 cm |
| výška sedu křesla od země: | 42 cm |
| výška stolu: | 43 cm |
Rosario balcony je menšímoderníposezení jak ven, tak do interiéru. Souprava je vyrobena z lisovaného plastu v imitaci přírodního ratanu. Set je doplněn o podušky, které zajistí ještě větší pohodlí. Skládá se ze stolku a dvou křesílek, které mají vyšší opěrku. Jednoduchá montáž i údržba. Set jeodolný nepřízni počasí i UV záření.
Mohlo by Vás zajímat
DIANA 4 SEATER zahradní plastový set - grafit
skladem
8 490 Kčvčetně DPH
skladem
4 290 Kčvčetně DPH
skladem
3 290 Kčvčetně DPH
skladem
8 730 Kčvčetně DPH
skladem
620 Kčvčetně DPH
skladem
925 Kčvčetně DPH
skladem
1 990 Kčvčetně DPH
skladem
80 Kčvčetně DPH












