Parametry zboží
| barva: | antracit |
| délka výrobku: | 147cm |
| hmotnost: | 16kg |
| materiál: | lisovaný plast |
| materiál balení: | karton |
| možnost rozložení: | ne |
| nosnost: | 50kg |
| rozměr balení: | 151x93x11cm |
| šířka výrobku: | 90cm |
| výška výrobku: | 75cm |
Obdélníkový plastový stůlod firmy KETER. Moderní vzhled. Stůl je vhodný k usazení až 6 osob. Stůl je odolnýnepřízni počasí i UV záření. Snadná údržba!
Mohlo by Vás zajímat
PIZARRA zahradní stůl kovový 132x90cm
skladem
3 820 Kčvčetně DPH
skladem
2 180 Kčvčetně DPH
skladem
80 Kčvčetně DPH
není skladem
579 Kčvčetně DPH
skladem
320 Kčvčetně DPH
stůl NÁSTĚNNÝ skládací dřevěný
skladem
1 440 Kčvčetně DPH
skladem
3 990 Kčvčetně DPH
Bahama POLYESTER lehátko dřevěné přírodní - ČERVENÉ
skladem
780 Kčvčetně DPH












