Parametry zboží
| barva (vzor): | 30492-210 |
| délka výrobku: | 43cm |
| hmotnost celkem: | 0,5kg |
| materiál balení: | PE obal (igelit) |
| materiál vrchní látky: | 100% polyester, vodoodpudivá tkanina |
| materiál výplně: | 100% polyester |
| šířka výrobku: | 43cm |
| výška výrobku: | 15cm |
Dekorační polštář
Harmonický interiér tvoří detaily. Možná drobné, ale o to důležitější.
Mohlo by Vás zajímat
skladem
1 050 Kčvčetně DPH
skladem
80 Kčvčetně DPH
není skladem
579 Kčvčetně DPH
set PIKNIK - 160 cm - lakovaný
není skladem
5 290 Kčvčetně DPH
skladem
9 190 Kčvčetně DPH
Zahradní polohovací lehátko ZWMC-53 černé
skladem
2 770 Kčvčetně DPH
CORFU BOX set - antracit + šedé p.
skladem
9 190 Kčvčetně DPH
skladem
4 940 Kčvčetně DPH












